رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  • کد خبر : ۹۱۲۰
  • مشاهده :  392 بازدید
  • چاپ خبر : تلاش برای افزایش ضریب پایداری شبکه برقِ مناطق جنوب دزفول بیشتر می شود
مدیر روابط عمومی توزیع برق دزفول عنوان کرد:

تلاش برای افزایش ضریب پایداری شبکه برقِ مناطق جنوب دزفول بیشتر می شود

با نزدیک شدن به روزهای گرم بهار، تلاش برای پایدارسازی هرچه بیشتر مناطق جنوب دزفول با اصلاح نقاط دارای مشکل بیشتر می شود. به گزارش پایگاه خبری دزآوان، مدیر روابط عمومی توزیع برق دزفول با اعلام این خبر گفت : هرساله بعداز اتمام فصل تابستان عملیات تعمیرات شبکه از مهرماه آغاز شده و با هدف […]

با نزدیک شدن به روزهای گرم بهار، تلاش برای پایدارسازی هرچه بیشتر مناطق جنوب دزفول با اصلاح نقاط دارای مشکل بیشتر می شود.

به گزارش پایگاه خبری دزآوان، مدیر روابط عمومی توزیع برق دزفول با اعلام این خبر گفت : هرساله بعداز اتمام فصل تابستان عملیات تعمیرات شبکه از مهرماه آغاز شده و با هدف آماده سازی آن برای تابستان بعد تا فروردین ماه ادامه می یابد .

مدیر روابط عمومی برق دزفول با بیان اینکه یکی از مهم ترین کارهای آماده سازی شبکه قبل از فرارسیدن تابستان، اصلاح سیم های گراند و جمپرهای معیوب می باشد گفت : سیم گراند یا سیم اتصال زمین و جَمپر شبکه که وسیله اتصال و رینگ شدن خطوط برق سطح شهر است به لحاظ فنی بسیار حائز اهمیت هستند و معیوب بودن آنها باعث سیم بریدگی، نوسان شدید، افت ولتاژ و خاموشی های ناخواسته می شود.

وی در همین راستا تشریح کرد تا کنون۱۵۰ نقطه در مناطق جنوب شهر دزفول که جَمپر و گراند شبکه برق آنها دچار مشکل بوده ازجمله خیابان ابوریحان بین سعیدی و سبحانی، خیابان طالقانی نبش کوچه ریسمان باف، خیابان کشاورز نبش کوچه رود کنار، خیابان کشاورز نبش عدالت و یازهرا(س)، کوچه آگپی زارع، خیابان سلمان نبش بلال، خیابان آفرینش جنوبی نبش حمزه و خیابان نشاط و حبیب بن مظاهر نبش میثم تمار شناسایی شده که طی چند روز گذشته مشکل ۹۰ نقطه از این تعداد مرتفع و با تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته در روزهای آتی شبکه بقیه نقاط نیز بهسازی خواهند شد .

وی خاطرنشان کرد: جمپر شبکه های توزیع برق به دلایل مختلفی اعم از سرقت سیم، انشعاب غیرمجاز، بار بیش از حد وارده به ان و حوادث طبیعی از قبیل باد، طوفان و رعد و برق دچار سوختگی می شود.

مدیر روابط عمومی توزیع برق شهرستان دزفول بالا بردن ضریب پایداری شبکه و تامین برق مطمئن برای مشترکین را از مهم ترین اهداف این مدیریت عنوان کرد و اذعان داشت : ضروری است مشترکین عزیز نسبت به رعایت الگوی مصرف و استفاده بهینه از برق اهتمام بیشتری داشته باشند تا علاوه بر کم کردن هزینه های مصرفی خود ، ما را در کاهش خاموشی های ناخواسته برق یاری نمایند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه