رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۹
  • کد خبر : ۴۵۱۶
  • مشاهده :  969 بازدید
  • چاپ خبر : کشته شدن راننده نیسان وانت در اثر برخورد با گاردریل بلوار ملاصدرا دزفول

کشته شدن راننده نیسان وانت در اثر برخورد با گاردریل بلوار ملاصدرا دزفول

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دزآوان بر اثر برخورد نیسان وانت با گاردریل بزرگراه ملاصدرا دزفولراننده نیسان وانت جان خود را از دست داد.

 

56385IMG_20160327_083608

عبدالحسین معظم فر مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دزفول گفت :  در ساعت ۷:۱۵ دقیقه بامداد امروز یکشنبه مورخ ۸ فروردین ماه طی تماسی از سوی پلیس (۱۱۰) با سامانه ۱۲۵ این سازمان خبر از برخورد یکدستگاه نیسان وانت با گاردریل بلوار ملاصدرا داده شد که منجر به مرگ راننده و محبوس شدن وی در کابین خودرو شده بود.

وی تصریح کرد: با اعلام پلیس ۱۱۰ به این سامانه سریعا اکیپ امداد و نجات سازمان از دو ایستگاه به محل حادثه واقع در بزرگراه ملاصدرا فرستاده شد و بلافاصله اقدام به رهاسازی راننده نمودند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی که شخصا در محل حضور داشت افزود : در این حادثه یکدستگاه خودروی نیسان وانت به دلیل نامشخصی با گاردریل بزرگراه ملاصدرا برخورد کرده که منجر به فوت و محبوس شدن راننده خودرو گردید وی افزود آتش نشانان پس از ایمن سازی محیط با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش داده و راننده را خارج و تحویل اورژانس دادند که مشخص شد جان خود را از دست داده است.

عبدالحسین معظم فر در ادامه گفت آتش نشانان تا رسیدن پلیس راهور در محل حضور داشته و پس از انجام مراحل قانونی اقدام به جابجایی خودرو نمودند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه