رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۲
  • کد خبر : ۱۵۷۳
  • مشاهده :  536 بازدید
  • چاپ خبر : در نشست هماهنگی و ساماندهی فروشگاههای عرضه کننده پرندگان زینتی در اتاق اصناف مقرر شد : اتحادیه مرغ و ماهی و پرنده از صدور و تمدید پروانه کسب فروشگاههای عرضه کننده پرندگان زینتی در بازار قدیم جلوگیری کند.

در نشست هماهنگی و ساماندهی فروشگاههای عرضه کننده پرندگان زینتی در اتاق اصناف مقرر شد : اتحادیه مرغ و ماهی و پرنده از صدور و تمدید پروانه کسب فروشگاههای عرضه کننده پرندگان زینتی در بازار قدیم جلوگیری کند.

به گزارش دز آوان نشست هماهنگی و ساماندهی مغازه های عرضه کننده پرندگان زینتی  در تاریخ ۹۴/۴/۱۰ در اتاق اصناف برگزار گردید. در این نشست  معاون اتاق اصناف شهرستان دزفول، معاون اداره دامپزشکی دزفول، معاون اداره محیط زیست دزفول و رئیس اتحادیه مرغ و ماهی فروشان دزفول و مسئول امور رایانه اتاق اصناف حضور داشتند، […]

به گزارش دز آوان نشست هماهنگی و ساماندهی مغازه های عرضه کننده پرندگان زینتی  در تاریخ ۹۴/۴/۱۰ در اتاق اصناف برگزار گردید. در این نشست  معاون اتاق اصناف شهرستان دزفول، معاون اداره دامپزشکی دزفول، معاون اداره محیط زیست دزفول و رئیس اتحادیه مرغ و ماهی فروشان دزفول و مسئول امور رایانه اتاق اصناف حضور داشتند، موضوع پرنده فروشان در بازار دزفول مورد  بررسی قرار گرفت.

آقای عطار معاون اتاق اصناف دزفول در این خصوص گفت:« این جلسه در راستای اجرای بند ۳ مصوب جلسه مورخ ۹۴/۳/۹۴ کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان دزفول مبنی بر اخذ نظریه از ادارات دامپزشکی و محیط زیست برگزار گردیده تا نظرات ادارات مرتبط در صدور پروانه کسب واحدهای پرنده فروشی لحاظ گردد و نتیجه این جلسه به کمیسیون مذکور اعلام می گردد».

همچنین آقای مهندس نوری پور معاون اداره حفاظت محیط زیست دزفول عنوان نمود که به منظور رعایت ضوابط و قوانین مرتبط با پرندگان و جلوگیری از خرید و فروش گونه های غیر مجاز و گونه های در خطر انقراض و به منظور نظارت بر مغازه های فروش پرندگان ضروری است قبل از صدور پروانه کسب برای مغازه های فروش پرندگان از اداره حفاظت محیط زیست دزفول استعلام بعمل آید تا موارد مورد لزوم به متقاضیان آموزش و تعهدات لازم در این خصوص از آنها اخذ گردد.

در پایان این جلسه مقرر گردید : اتحادیه مرغ و تخم مرغ و ماهی از صدور و تمدید پروانه کسب پرنده فروشی در محل بازار قدیم خودداری نمایند. هچنین متقاضیان صدور و تمدید پروانه کسب پرنده فروشی فقط در خیابانهای فرعی با احراز شرایط قانونی و تأیید اداره نظارت بر اماکن عمومی مجاز به اخذ پروانه کسب خواهند بود.

متقاضیان اخذ پروانه پرنده فروشی همزمان با دیگر ادارات نظیر شهرداری ، دارایی ، اماکن و بهداشت محیط به ادارات محیط زیست و شبکه دامپزشکی نیز معرفی و تأییدیه لازم را اخذ نمایند. از اداره محترم میراث فرهنگی دزفول در ارتباط با نحوه صدور مجوز پرنده فروشی در محل بازار قدیم استعلام بعمل آید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه