رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۵
  • کد خبر : ۱۵۳۴
  • مشاهده :  322 بازدید
  • چاپ خبر : آمریکا و متحدانش بیشتر به دنبال حصول توافق در مذاکرات با ایران  هستند

آمریکا و متحدانش بیشتر به دنبال حصول توافق در مذاکرات با ایران هستند

یکی از بزرگترین بازارهای کشورهای اروپایی ایران است و با توجه به تحریمها اکثر کارخانجات آنها نمیگوییم ورشکسته اما یکی از بهترین بازارهای فروش خود را از دست داده اند و این امر باعث ایجاد اعتراض نسبت به تحریمهای ایران شده است. تلاشهای این شرکتها و کارخانجات برای دور زدن تحریمها و فروش به واسطه […]

یکی از بزرگترین بازارهای کشورهای اروپایی ایران است و با توجه به تحریمها اکثر کارخانجات آنها نمیگوییم ورشکسته اما یکی از بهترین بازارهای فروش خود را از دست داده اند و این امر باعث ایجاد اعتراض نسبت به تحریمهای ایران شده است. تلاشهای این شرکتها و کارخانجات برای دور زدن تحریمها و فروش به واسطه ها برای رسیدن محصولات و تولیدات خود به بازار ایران تایید کننده همین وضعیت است.

با تحریم روسیه این شکاف و ضرر در بازار اروپا بیشتر از قبل شدت یافت و با توجه به اینکه چین بساط فروش خود را در کشورهای تحریمی گسترده کرده زنگ خطری جدی برای اقتصاد اروپا و حتی آمریکاست.

زنگ خطری بزرگ به نام اقتصاد چین که به شدت اقتصاد آمریکا و اروپا را تهدید میکند باعث شده برای بدست آوردن بازار بزرگ ایران برای رسیدن به توافق اصرار کنند اما میخواهند از این مذاکرات حداکثر امتیازها را بگیرند.

مورد دیگر که باعث اصرار آمریکا در توافق با ایران شده انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکاست جایی که اوباما و حزب دموکرات توافق با ایران را یک امتیاز مهم در برابر جمهوری خواهان میدانند و این توافقنامه برای ادامه حیات آنها لازم است.   

امین قمر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه